טיפול במיגרנה ומניעת מיגרנות

מיגרנה היא הפרעה נוירולוגית מתישה שעלולה לגרום לכאבים עזים, הקאות ורגישות לאור ולקול. הם נפוצים יותר אצל נשים מאשר גברים ולעיתים קרובות מופעלים על ידי שינויים הורמונליים.

מניעת מיגרנה נחשבת לאחד ההיבטים החשובים ביותר בטיפול במיגרנה. בעוד שתרופות עשויות להיות מסוגלות לשלוט בתסמיני מיגרנה בטווח הקצר, חולים רבים מוצאים הקלה על ידי הימנעות מטריגרים כגון אורות בהירים או מהבהבים, ריחות חזקים ואלכוהול. מיגרנה היא מצב עם גורמי סיכון ידועים – לרבות רגישות לאור, רגישות לרעש סביבתי, שינויים הורמונליים, רגישות למזון – אשר מאתגרים אנשים לחיות את חייהם.

מיגרנות הן סוג של כאב ראש שנמשך בדרך כלל בין ארבע ל-72 שעות. יותר מ-8.2 מיליון אמריקאים חווים מיגרנות מדי שנה, והן שכיחות יותר אצל נשים מאשר אצל גברים. ניתן לטפל במיגרנות על ידי תרופות ללא מרשם או מרשם, או אפילו טיפול בחום או סוגים מסוימים של טיפות עיניים. יש אנשים שחווים את התסמינים בפעם הראשונה ביום חתונתם ובפעמים אחרות במהלך הווסת.

דגשים לטיפול במיגרנה

טיפול במיגרנה אינו נושא חדש לאנושות. הרבה דברים נוסו. חולי מיגרנה פונים יותר ויותר לטיפול תרופתי על מנת לשלוט בסימפטומים שלהם ולהימנע מכל תגובות שליליות.

טיפול במיגרנה הוא תהליך מדעי מתמשך אשר ראה התקדמות רבות לאורך השנים. ישנם מקומות רבים שבהם אתה יכול למצוא או לקנות תרופה למיגרנה, אך הוכח שטיפולים מסוימים אינם יעילים כפי שהם יכולים להיות. עם כל כך הרבה מידע זמין באינטרנט, היכולת למצוא את הטיפול המתאים לצרכים שלך יכולה להרגיש מכריעה לפעמים. הנה, ריכזתי את כל האפשרויות שבהן תוכלו להשתמש להקלה במיגרנה במקום אחד: מותגים לרפואת כאבי ראש עם תופעות לוואי ואינטראקציות, מעוררי מיגרנה וטיפולים, אילו מוצרים כדאי לקחת עם תרופות שכבר נוטלות, תופעות לוואי נפוצות של תרופות נלקח

הסובלים ממיגרנה יכולים כעת להיות רגועים שיש טיפול שלא יכאב להם בראש בבוקר. ידוע כי מיגרנות גורמות לתסמינים לא נוחים ולעיתים מפחידים, אך קיימות אפשרויות רבות להקלה. כאבי ראש מיגרנה יכולים להיות מאוד כואבים ומתישים. אחת הסיבות השכיחות ביותר לכאב ראש מיגרנה היא הילה – תחושה עזה כמו אורות מהבהבים או עקצוץ לפני כאב הראש. החדשות הטובות לגבי טיפולי מיגרנה הן שבדרך כלל הם אינם גורמים לתופעות לוואי כלשהן או משפיעים לרעה על הבריאות שלך.

מיגרנה היא מצב שכיח המשפיע על יותר מ-30 מיליון אנשים ברחבי העולם. זוהי מחלה הנגרמת על ידי התרחבות חריגה ומוגזמת של כלי דם במוח. במאמר זה, נדון כיצד ניתן להקל על תסמיני מיגרנה ולמנוע מיגרנות.

תסמיני למיגרנה:

  • בחילה והקאה
  • אובדן תיאבון
  • סחרחורת או סחרחורת
  • ראייה מטושטשת או ראייה כפולה
  • כאבים בראש, בצוואר, בעיניים או בפנים

 

מה היה לנו עד עכשיו

פסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית הפוגעת בכ-2.5 מיליון אמריקאים. זוהי מחלה אוטואימונית נפוצה הגורמת לדלקת ולהיווצרות קשקשים על העור. פסוריאזיס מאופיינת בכתמי עור אדומים וקשקשים,

לקריאת המאמר »

שאיבת שומן

שאיבת שומן היא הליך כירורגי המסיר שומן מהגוף. זה נעשה משתי סיבות עיקריות: להסיר עודפי שומן ולשפר את קווי המתאר של הגוף.   ישנם סוגים

לקריאת המאמר »