4 טיפים לשמירה על אסתטיקת השיניים לאורך זמן:

בעוד שהשתלת שיניים תאפשר לכם לקבל שיניים חדשות "מהיצרן", ואפילו שיש יתרונות ציפוי למינייט לשיניים, הרי שאם אפשר לשמור על האסתטיקה של השיניים שלכם כבר עכשיו, לא צריך להתעכב. נכון, לפעמים אי אפשר לעצור את השפעות החיים על האסתטיקה שלנו. אבל דווקא במקרה של אסתטיקת השיניים זה אפשרי, ואפילו בריא.

אספנו עבורכם 5 טיפים שיעזרו לכם לשמור על איכות השיניים שלכם, בריאות הפה שלכם, ומראה החיוך שלכם, טיפים אסתטיים ובריאותיים עם השפעה כלל מערכתית, כי בריאות השיניים מצביעה גם על בריאות הגוף כולו.

הטיפים שיעזרו לכם לשמור על חיוך הוליוודי מושלם!

  1. צחצחו שיניים אחרי כל ארוחה – זה לא אומר שצריך לזנק משולחן האוכל ישירות לחדר הרחצה ומיד לצחצח בנחישות את השיניים, אבל זה כן אומר שצריך לשמור על המודעות לכך שאם אכלתם, כדאי לצחצח את השיניים בהקדם, ולא לחכות כמה שעות או לדחות את הצחצוח זה לערב, ואז אם התעייפנו בערב אז להתעצל ולדחות את הצחצוח ליום שלמחרת. צחצוח מעט לאחר סיום הארוחות משפיע בצורה דראסטית על מראה (ובריאות) השיניים שלנו, וזה הרגל בריא וחיוני לאמץ.
  2. השתמשו בחוט דנטלי – ההשפעה של החוט הדנטלי על מראה השיניים היא עקיפה, והיא בעיקר נובעת מההשפעה של הניקיון שבין השיניים על בריאות החניכיים. חניכיים לא בריאות לא נראות טוב. הן גם נוטות לסגת, ונסיגת חניכיים חושפת את שורשי השיניים, ועימם את הגוון המשתנה של השן שהייתה חבויה מתחת לחניכיים. זה משפיע לכם על הבריאות באופן מיידי, וגם על האסתטיקה של הפה, וזה הרגל חיוני וחשוב עד מאוד.
  3. הימעו מצריכת מזונות ומשקאות שמכתימים את השיניים – ישנם מזונות רבים אשר משאירים את החותם שלהם על השיניים שלנו. בגיזרת המשקאות מדובר בעיקר במשקאות נפוצים כמו תה שחור וקפה, אך זה ממשיך גם למשקאות הקלים והנפוצים, בעיקר אלו עם צבעים כהים, סוכר וקרמל. מזונות מתובלנים מאוד, כמו למשל מזונות המכילים את התבלין כורכום הבריא, גם הם נוטים להכתים את השיניים, וככל שתמעיטו בהם, כך תמנעו כתמים בשיניים (ואם כבר אכלתם או שתיתים משהו מכתים, זה הזמן לצחצח!)
  4. הפסיקו לעשן – כמובן שהסיבה העיקרית להפסיק לעשן זו העובדה שהעישון פוגע במערכות הגוף שלנו בכל-כך הרבה מישורים עד כי באמת קצרה היריעה. ובכל זאת, אנו נדגיש לרגע את האספקט האסתטי, כי בכל זאת לשם כך התכנסנו, ונסביר כי שילוב החומרים בסיגריות יוצר בין היתר כתמים כהים על השיניים שלכם.

ומה אני עושה אם כבר יש לי כתמים על השיניים?

אם אתם קוראים את המאמר הזה, קיים סיכוי סביר כי כבר יש לכם כתמים על השיניים. במקרה הזה ישנם יתרונות ציפוי למינייט לשיניים, אשר משפר את מראה השיניים הדהויות והסדוקות, השחוקות והמוכתמות, ומחזיר לכם את החיוך המושלם והנקי ובמראה טבעי.