המסת שומן בקור בשוהם

טיפולי הסרת שומן בקור מאפשרים לצמצם 2-3 ס"מ מההיקף. הטיפול הוא סדרתי ובכל אזור יבוצעו עד שלושה טיפולים. הטיפול אידאלי עבור מצבורי שומן כמו באזור הירכיים, הבטן ואפילו בגב. הטיפול אינו מתאים לאנשים אשר רוצים להוריד משקל רב אלא עבור אלו שיש להם שומנים עודפים ואלו שלא מצליחים להעלים אותם גם לאחר הרזייה או אימוני כושר.

הטיפול אינו מסוכן

טיפול המסת שומן נחשב לטיפול ידידותי כל עוד הוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע שעברו הכשרה מתאימה ושמביאים איתם ניסיון רב. במידה והטיפול נעשה על ידי מישהו בתחילת דרכו או בחוסר תשומת לב יכולות להתלוות לו תופעות של כאב. חשוב לציין כי הכאב אינו אמור להיות חלק מהטיפול והוא יכול להצביע על חוסר מיומנות. לכן חשוב לברר מראש מה הניסיון במקום.

התוצאות להן אפשר לצפות

טיפול המסת השומן באמצעות קור מתאים גם לנשים וגם לגברים. הוא מתאים לטווח גילאים רחב ויכול לעזור להיפטר בקלות רבה משומן עיקש שאינו יורד בדרך אחרת. אפשר לצפות לתוצאות טובות ומדויקות של חיטוב תוך טיפולים ספורים. עם זאת, הטיפול אינו מהווה תחליף לירידה במשקל והוא לא מתאים במקרה של עודפי שומן רבים. בכל מקרה יש להתייעץ עם הגורם המטפל כדי לדעת למה ניתן לצפות.

היכן לבצע המסת שומן בקור בשוהם

לאחר שקיבלת החלטה לעבור את הטיפול, יהיה עלייך לבחור את המקום המתאים שיטפל בך. לא כל מקום אשר מציע פתרונות מעולם הקוסמטיקה יכול להתאים לך והקריטריונים הבאים יעזרו לך לבחור את המקום הנכון:

המסת שומן בשוהם
Parents and their children are looking at camera.

הניסיון משמעותי

בידיים מיומנויות טיפולי המסת שומן בקור יובילו לתוצאות מעולות. כיוון שכך, חשוב לבדוק את הגורם המטפל, לשאול על הניסיון האישי ולבקש לראות תמונות של לפני הטיפול ולאחריו. כמו כן, ניתן לשוחח עם לקוחות או להתרשם מהניסיון של המטפל ושל המקום.

קבלת מידע מקיף

לפני תחילת הטיפול עלייך לקבל את כל המידע שיכול להיות רלוונטי. מידע זה לא יכול להיות מועבר בטלפון ויש צורך בפגישה בה אפשר יהיה להעריך את המצב של הגוף וההתאמה לטיפול, לשאול שאלות ולדעת כי יש לך את כל המידע הנדרש מראש. אין לקבוע טיפול בטלפון.

נוחות ומיקום

המסת שומן בשוהם מתאימה לאלו אשר מתגוררים באזור ועבור אלו שרוצים לקבל את הטיפול הטוב ביותר. מעבר לכך שחשוב למצוא מטפלים איכותיים ומנוסים, חשוב גם למצוא קליניקה אשר נמצאת במקום נגיש ושמציעה שעות טיפול נוחות. מומלץ לוודא מראש שניתן לבצע את כל הטיפולים בימים שיתאימו עבורך.

התנהלות בסיום הטיפול

המסת שומן אינה אומרת שלאחר הטיפול ניתן לאכול כל דבר אלא שניתן להמשיך באותו אורח חיים. לאחר סיום הטיפול יכול להיות שהאזור המטופל יהיה מנומנם, אך התחושה תחלוף תוך זמן קצר יחסית ואפשר יהיה לחזור לשגרה במהרה.

מה היה לנו עד עכשיו

פסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית הפוגעת בכ-2.5 מיליון אמריקאים. זוהי מחלה אוטואימונית נפוצה הגורמת לדלקת ולהיווצרות קשקשים על העור. פסוריאזיס מאופיינת בכתמי עור אדומים וקשקשים,

לקריאת המאמר »

שאיבת שומן

שאיבת שומן היא הליך כירורגי המסיר שומן מהגוף. זה נעשה משתי סיבות עיקריות: להסיר עודפי שומן ולשפר את קווי המתאר של הגוף.   ישנם סוגים

לקריאת המאמר »