איך אתם בוחרים רופא עור בבית דגן?

טיפולי עור, כמו הזרקות בוטוקס ומילוי שפתיים, נראים כפשוטים ולא חשובים, אבל גם טיפולים אלו צריכים להתבצע, על ידי רופא עור מומחה, לכן חשוב מאד שבכל טיפול רפואי יש לפנות אל מומחה, אשר יטפל בכם היטב. בדרך כלל, כאשר ניגשים לבחור רופא עור, מרגישים מבולבלים משלל ההמלצות, אז מאמר זה יבהיר איך בוחרים רופא עור בבית דגן, וכן מומחה בדיוק לתחום הרצוי.

כמו בכל החלטה אתם בוודאי נדרשים לבצע תכנון מקדים, אך הדבר חשוב  ביותר, כאשר אתם ניגשים לטפל במילוי שפתיים וטיפולים קוסמטיים למיניהם. הסיבות לכך הן רבות, אבל הסיבה העיקרית היא שמדובר בטיפולים רפואיים לכל דבר, שיש בהן סכנות לא פשוטות בטיפול ללא בעל מקצוע מומחה, כך לעיתים רואים אנשים רבים שטופלו, שלא על ידי מומחה, עם נזקים לעיתים בלי הפיכים

3 סיבות למה צריך רופא עור בבית דגן לטיפולי קוסמטיים?

  1. מומחה– בטח אתם רוצים, משום רגישות וחיצוניות של העור, שרופא מומחה יטפל בעור שלכם. רופא עור ממחה עובר התמחות של 5 שנים בייחוד בנושאי העור בין הנושאים הנלמדים: מבנה העור, ומבנה הפנים, בנוסף לכך חלק גדול מההתמחות מוקדש לטיפולים קוסמטיים.
  • אבחון מדויק– אתם יודעים שחצי הפתרון לבעיה היא להכיר בה, כלומר אבחון נכון הוא חלק מהפתרון. וודאי נתקלתם באבחנות שונות והתאכזבתם קשות, אז כמובן שבתחום העור פנייה לרופא שאינו מומחה לא תפתור את הבעיה, וגם תבזבז לכם זמן ולעיתים כסף, לעומת פנייה לרופא מומחה אולי תעלה מעט יותר, אך תחסכו דרך ארוכה, ועוגמת נפש.
  • חומרים איכותיים– רופא עור משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, שבדרך כלל גם עולים יקר יותר.

 כל הסיבות הללו חשובות במיוחד, על מנת שעור הפנים שלכם יראה נקי זוהר ויפה, וגם טיפול בריא ולא מזיק.

3 טיפים על איך לבחור רופא עור בבית דגן

  1. בחרו רופא שמטפל במרפאה מקצועית

חשוב שלמרפאה יהיה רישיון של משרד הבריאות, בנוסף לכך המרפאה צריכה להכיל חדרי התאוששות, צוות מקצועי, ואחות צמודה שאמורה לסייע לרופא, שכן קיימות מרפאות רבות שאינן מורשות בקשו תעודות.

  • על הרופא לתת לכם מידע אמין על הטיפול

אל תתביישו לבקש מהרופא מידע אמין על הטיפול, לדוגמא בין השאלות עליכם לשאול את הרופא הן: סוג הטיפול? אופציות לטיפול? תופעות הלוואי של הטיפול? וכדומה. אתם חייבים לדאוג למידע אמין ומקצועי מהרופא, לפני תחילת הטיפול גם אם אתם ביישנים מטבעכם אין צורך להתבייש.

  • סבלנות לא רק מקצועיות

כמו בכל דבר  אל תסמכו רק על רופא, שהוא אמנם מומחה בתחומו, אך הוא אינו אדיב סבלני ורגזן בשעת הטיפול. הקפידו על בחירת רופא אנושי ועדין, שיתייחס אליכם בצורה נעימה וטובה, וכך עליכם לדעת, שבחירה לא ראויה, עלולה לגרום לכם לנזק גם בשעת הטיפול וגם אחרי הטיפול.