פטריות ברגליים

כף הרגל הספורטיבית היא פטרת כף הרגל שכיחה הפוגעת בכפות הרגליים וגורמת לכאב, גירוד ואדמומיות. זה יכול להתפשט באמצעות מגע עם משטחים נגועים כמו שירותים ציבוריים ובריכות שחייה.

כף הרגל היא פטריית כף הרגל שכיחה הפוגעת בכפות הרגליים וגורמת לכאבים, גירוד ואדמומיות. זה יכול להתפשט באמצעות מגע עם משטחים נגועים כמו שירותים ציבוריים ובריכות שחייה.

למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו בכתובת http://fungus.co.il

 

ממה זה קורה?

חלק מהאנשים נוטים לכף רגל ספורטיבית בגלל הגנים שלהם או בגלל שסבלו מזה בעבר. אנשים הרגישים מאוד לכף הרגל של אתלט עלולים לקבל זאת גם מחיות המחמד שלהם או ממגע קרוב אחר.

כף הרגל של הספורטאי היא זיהום פטרייתי המתאפיין בפריחה אדומה ומגרדת בחלק התחתון של כף הרגל. זה יכול להימצא גם בחלקים אחרים של הגוף כגון הקרקפת, המפשעה והאצבעות.

לרוב זה מתרחש באזורים בהם יש חיכוך כמו בין גרביים לעור או בין נעליים לעור.

כף הרגל של הספורטאי גורמת בדרך כלל לתחושות גירוד וצריבה שיכולות להימשך עד שבועיים לפני היציאה.

כף רגל ספורטיבית היא פטרת כף הרגל שכיחה הגורמת לגירוד ואדמומיות בכפות הרגליים. זה נגרם על ידי פטרייה בשם Trichophyton rubrum.

כף הרגל של אתלט היא אחת ממחלות העור הנפוצות ביותר והיא יכולה להיות מועברת באמצעות שיתוף נעליים, גרביים, מגבות או חפצים אישיים אחרים.

הטיפול הנפוץ ביותר לכף רגל ספורטיבית הוא לשטוף את כפות הרגליים ולייבש אותן היטב במגבת נקייה לפני שנועלים את הגרביים או הנעליים החדשות.

 

שכיח אצל ספורטאים

כף רגל אתלט היא סוג של זיהום פטרייתי הגורם לעור אדום ולח בחלק התחתון של כף הרגל.

זהו מצב שכיח מאוד בקרב ספורטאים. ניתן למצוא אותו בכל מקום בו נועלים נעליים לפרקי זמן ארוכים.

ניתן לטפל במצב זה באמצעות קרמים וקרמים ללא מרשם אך ניתן גם למנוע אותו על ידי שמירה על רגליים יבשות ונקיות.

כף הרגל היא זיהום המשפיע על העור בכפות הרגליים, הנגרם כתוצאה מגידול יתר של פטריות. התסמין השכיח ביותר הוא פריחה אדומה ומגרדת בכף הרגל.

הטיפול בכף הרגל לספורטאים כולל בדרך כלל שימוש בקרמים ואבקות נגד פטריות כדי להרוג ולמנוע את התפשטות הפטריות. קרם רגליים לספורטאי ניתן לרכוש בחנויות תרופות או בבתי מרקחת מקוונים.

ניתן לטפל גם בתרופות דרך הפה כגון Lamisil, Terbinafine או Nizoral.

מה היה לנו עד עכשיו