מתכננים לעבור ציפוי שיניים? את הטיפים האלו אתם חייבים לקרוא!

אסתטיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. זה נמצא בכל מקום, בחפצים שלנו, בבגדים שלנו, אפילו בבתים שלנו. אבל מה לגבי החיוך שלנו? שיניים נקיות ונאות הן נכס לכל אדם בכל גיל. חיוך יפה פותח דלתות וסוגר פינות, ואם החיוך שלכם לא מוצא חן בעיניכם, זה עלול גם לפגום במערכת היחסים שלכם עם עצמכם, ושם צריך לשים את הגבול.

מגיע לכם לחייך לעצמכם בראי עם חיוך שאתם מרוצים ממנו. זה משפיע עליכם מבפנים, וגם על איך אתם משדרים את עצמכם לעולם, לחברים, למשפחה, לאנשים בעבודה, ובכלל. לכן אנו רוצים לברך אתכם על ההחלטה הנבונה בהחלט ליישם ציפוי שיניים, טיפול שמומלץ כמעט לכל ישראלי שני, ולאחוזים גבוהים באוכלוסיית העולם.

טיפים כדי שתוציאו את המיטב מהטיפול!

בעוד שאת האחריות על מהלך הטיפול אתם משאירים בידיים של הרופא המומחה, הרי שכל מה שמסביב הוא החיים שלכם, ובאחריות שלכם לבדוק ולוודא כי הוא באמת מומחה, וכי הוא מציע את הטיפול המתקדם ביותר.. רוצים לקבל את המיטב מרופא השיניים שלכם? הנה מה שאתם צריכים לעשות:

  1. תתעקשו ואל תוותרו על ביצוע הדמיה דיגיטלית תלת-ממדית לפני שאתם בכלל ניגשים לטיפול. אם הרופא לא מוכן לעשות זאת, אומר שאין בכך צורך, או שפשוט אין לו את הציוד המתבקש לביצוע ההדמייה הזו, אתם מבזבזים את הזמן ואת הכסף שלכם.
  2. תשאלו ותבדקו היטב כי הרופא מתכנן לעבוד עם מיקרוסקופ טיפולי בשלב ההשחזה. ציפוי השיניים דורש הכנה של השן לקליטת הציפוי. ההכנה כוללת בעיקר השחזה של השן, ואם ההשחזה הזו לא נעשית תחת עין המיקרוסקופ היא עלולה להיות גסה מדי, וממש לפגוע בשן. לכן הדפסת סד תלת-ממדי לשליטה מלאה וליצירת השחזה מושלמת חייבת להיות חלק מהתהליך, אחרת תקומו ותלכו.
  3. תשאלו האם עיצוב החניכיים נעשה בצורה ידנית (עם סכין מנתחים) או עם חיתוך לייזר. טכנולוגיה היא שם המשחק, והמינוף של טכנולוגיית לייזר יוצר אפשרות לדיוק שלא היה נגיש לפני כן, בטח שעם סכין מנתחים. לכן תשאלו ותוודאו כי המרפאה עובדת עם ציוד לייזר לדיוק העבודה, מה שגם מקל עליכם שכן אין כאבים ואין צורך בתפרים.

בואו נזכיר לכם למה בכלל לצפות שיניים:

אם הלכתם לאיבוד בפרטים הטכניים לעיל, הרי שאנו כאן בשביל להזכיר לכם מה הם היתרונות בציפוי שיניים כפתרון לשיניים פגומות או שבורות, ולמה בכלל הגעתם למסקנה שזה הפתרון הנכון. היתרונות של ציפוי השיניים רבים, והם מתחילים בזה שציפוי החרסינה לא רק מתקן את מראה השן, אלא שהוא מחזיק את התיקון הזה לאור שנים. ציפוי החרסינה עמיד וחזק, ומונע מכתמים חדשים להיווצר.

יתרונות נוספים בציפוי חרסינה לשיניים כוללים יצירת תיקונים לשיניים סדוקות, שיניים חסרות ומרווחים בין השיניים והכל בטיפול מהיר ולא מורכב, שמשאיר אתכם בסופו של דבר עם החיוך המושלם.

למידע נוסף ליחצו – טיפים לפני שאתם עוברים טיפול ציפוי שיניים