המסת שומן

המסת שומן הינו טיפול חדשני ומתקדם שכרוך בהתערבות חיצונית מינימאלית ללא חתכים. אין גבר או אישה שלא היו רוצים שגופם יהיו חטוב ולא במקצת ממה שהוא כיום. מראה חיצוני חטוב גורם לנו להרגיש טוב לקבל מחמאות וכתוצאה מכך להצליח יותר בחיינו. יחד עם זאת אנו מודעים לחששות ולפחדים שקיימים בביצוע ניתוחים פלסטיים ועם הזמן מתפתחות דרכים מתונות וקלות יותר לטיפול בפגמים גופניים. כשזה נוגע לרצון שלנו להשיל מגופינו שומן וכל דיאטה שניסנו לא צלחה הפתרון שכדאי שנבדוק אם מתאים לצרכינו הינו המסת שומן.

טיפול המסת שומן הינו הליך שלא כולל הרדמה כללית כמו הליך הליך שאיבת שומן אלא רק הרדמה מקומית והוא מבוצע ע"י לייזר או גלי רדיו. הליך זה מקטין משמעותית את הסיכונים שקיימים אחרי ניתוח רגיל, כמו ניתוחי קיצור קיבה, ומונע את האפשרות של פגיעה בכלי דם.

איך ממיסים שומן?

פרוצדורת המסת שומן הוא אחד מאמצעי הטיפול במצבורי שומן או צלוליטיס והוא נעשה ע"י הזרקת חומרים ממיסים ייחודיים המוזרקים לרקמות השומן התת עוריות שגורמים להמסת השומן. ההליך הוא קצר וחיצוני ולא כרוך בפעולות חיתוך או כל התערבות רפואית ומביא לתוצאות מצוינות.

מטרת ההליך הוא להביא להצרת היקפים ולירידה משמעותית באחוז השומן בגוף. הוא מתבצע ע"י כירורגיים, טכנאים מוסמכים אחות או אפילו מכוני קוסמטיקה שונים הכל תלוי במידת הפולשנות ובאחנה הניתנת ע"י רופא מומחה בנוגע לסוג הטיפול הדרוש.

המסת שומן – אזורים בגוף

האזורים העיקריים שמטופלים בהליך הזה הם בד"כ- אזור הבטן הישבן והירכיים. יש שתי גישות שונות לטיפול בהמסת שומן הגישה הפולשנית בשילוב שאיבת שומן והגישה הלא פולשנית. בגישה הלא פולשנית הטיפול אורך כחצי שעה וזמן השיקום שלו הוא קצר יחסית וניתן לראות את התוצאות באופן מיידי. רצוי לבצע את הטיפול בין 5-6 לפעמים על מנת להגיע לתוצאות גבוהות וליצור איזון בכמות השומן בגוף.

ומה אחרי?

המסת שומן היא צד ראשון ומזרז בתהליך הרזייה הרצוי. חשוב ליזכור כי מטופל אשר אינו ממשיך לשמור על אורח חיים בריא תזונה נכונה ופעילות גופנית כלשהי יכול לפתח בחזרה את מצבורי השומן ולאבד את היתרון המקדם שהמסת השומן אפשרה לו. במידה ובחרתם לבצע הליך כזה חשוב שתהיו מחויבים לתהליך ותבינו את השלכותיו ואת סוגי הטיפול שמוצעים לכם.

כמו כן קחו בחשבון שמלווה פה תהליך רגשי שלכם וכמו כל שינויי מהותי בחייכם שווה להיערך לו בהתאם. המסת שומן אינו פתרון קסם לכל בעיות השומן בגופכם הוא רק מקנה לכם נקודת התחלה טובה יותר לשנות את סגנון חייכם וליצור לגופכם את המידות וההיקפים שעליהם אתם חולמים.

לפני החלטתכם ללכת ולבצע טיפול כזה בדקו היכן הכי מומלץ לעשות זאת, היוועצו עם רופאים מומחים והיעזרו בהמלצות של מטופלים שעברו הליך כזה. ככל שתתעמקו ותבינו את הליך הטיפול תוכלו לבחור בטיפול המתאים ובמקום המקצועי והאמין ביותר לבצעו.