אבחון מחלות באופן ממוחשב – על האבחון החדש שמאבחן מחלות כמו אסתמה, סוכרת, קנדידה ועוד

אבחון מחלות הוא אחת המשימות הרפואיות המורכבות ביותר שיש. בדרך כלל כשאנחנו חושדים ממצב רפואי או ממחלה מסוימים, אנחנו פונים לרופא מומחה.הרופא בוחן את המדדים השונים שלנו, מבצע תשאול של התסמינים ומאבחן על פי זה את המצב שלנו, ברמת דיוק זו או אחרת.

עכשיו, אם היו מספרים לכם שיש כיום אפשרות להכניס לתמונה את הטכנולוגיה, ולבצע אבחון ממוחשב של אינספור בעיות בגוף?

החדשות הטובות הן שהאופציה הזו קיימת גם קיימת היום, ומוצעת כבר מספר שנים ברשת Bio Cure. הנה כל מה שחשוב שתדעו על אחד הפיתוחים המסקרנים והחשובים ביותר בתחום הרפואה בשנים האחרונות.

כך מאבחנים מחלות באמצעות מחשב

אבחון מחלות באופן ממוחשב מכניס לשדה המשחק את מכשיר Global Diagnostics (גלובאל דיאגנוסטיקס), פרי פיתוחה של חברת VITATEC.

שיטת האבחון של גלובאל דיאגנוסטיקס מתבססת על שיטת אבחון שנחקרה באופן מדעי בבית החולים האוניברסיטאי בגראץ, אוסטריה, על ידי רופאים מהשורה הראשונה. הם ביצעו מחקר שהשווה בין ממצאי הבדיקות הרפואיות ה"מסורתיות", לעומת בדיקת האבחון הממוחשבת. הממצאים הראה שהאבחון בצורה הממוחשבת היה מדויק לא פחות, ולפרקים אפילו יותר, מהאבחון שנעשה בצורות המסורתיות יותר.

המערכת מאושרת לשימוש על ידי ה-C.E.E האירופאי ומופעלת בהצלחה רבה כבר מספר שנים במרפאות ביו קיור. המערכת מתאימה לכל גיל, ולכן אפשרית גם לאוכלוסיות שקשה לאבחן באופנים אחרים: ילדים מצד אחד, או אנשים מבוגרים מהצד האחר. הבדיקה מתאימה גם לנשים בהריון, שבדיקות אחרות עלולות להיות הרות אסון עבורן ועבור העובר שלהן.

ברמה הכללית, זהו אבחון שמבצע סריקה גופנית לא פולשנית, שמאפשרת לגלות שורה ארוכה של בעיות ומצבים רפואיים.  המכשיר מבצע את הבדיקה תוך שמונה דקות בלבד, וסורק 612 איברים ב-13 מערכות הגוף – כולל כלי הדם, הגידים או השרירים. הבדיקה היא לא פולשנית, מה שמביא לכך שאין בה סיכונים עבור הנבדקים. היא גם לא כואבת ולא כוללת תופעות לוואי. גם את זה ממש אי אפשר לומר על כל סוגי האבחונים הנעשים כיום.

באמצעות מנגנון הבדיקה ניתן לבצע תצפית עומק לבעיות רפואיות מורכבות, לחשוף תהליכים פתולוגיים המתרחשים מתחת לפני השטח ולהבין טוב יותר את מצב האדם המאובחן. בין המצבים שאפשר לגלות באמצעות האבחון הממוחשב אפשר למנות מחלות ורמות סיכון למחלות של כבד, כליות וכלי דם, מחלות עור, אי סדירות מערכתית, בעיות בבלוטות ההורמונליות של הגוף, כאבים רדיקליים חופשיים, הימצאות קנדידה ופרזיטים, אלרגיות לגורמים סביבתיים שונים, הצטברות והרעלת מתכות ואף מחלות כרוניות מסוגים שונים.

פלוס אחר הוא שהתוצאות מתקבלות בזמן אמת, לאחר דקות סבורות בלבד, בצורה גרפית ופשוטה להבנה. הדבר מהווה יתרון משמעותי ביחס לאופני האבחון האחרים, שמצריכים לפעמים המתנה מורטת עצבים של שבועות או חודשים עד לקבלת התוצאות.

אילו מחלות יכול לאבחן?

המכשיר יכול לאתר תחלואות ומחלות רבות ביניהן: רמת סיכון למחלות, מחלות כבד, כליות ובלוטות הורמנליות. כמו כן, המכשיר יכול לאתר רמות ודרגות שונות של רעלים בגוף, רגישות למזון, אבחון אלרגיות שונות, הימצאות קנדידה, מקור לכאבי בטן חוזרים וכולי.

לא רק זאת, המכשיר המהפכני יכול לאתר ולאבחן מחלות נשימתיות שונות כמו אסתמה ולהקל על הסימפטומים המעיקים של המחלה.

היתרון בכך שבזכות האבחון הממוחשב ניתן לאתר מחלות ולטפל בהן בדרך יעילה באמצעות טיפול משלים ושילוב של תזונה נכונה כפי שיפורט בהמשך

ומה באשר לטיפול?

מכשיר אבחון ממוחשב מאפשר לאתר בעיות ומחלות בשלבים הראשונים שלהן, מה שמגדיל את אפשרויות הטיפול בבעיות וגם מהווה טיפול מונע בלא מעט איברים.

ברשת Bio Cure ניתן ללקוחות מענה מקיף גם ברמת הטיפול, עם טיפולים מותאמים אישית לאדם ולאופי הבעיה, טיפול בטכניקות יעילות דוגמת גלים חשמליים, הדרכה בכל הנוגע לטיפולים טבעיים ולתזונה נכונה ועוד.

כלל האצבע שצריכים ללכת לגביו הוא שככל שהאבחון נעשה מוקדם יותר, הוא מדויק יותר, כך הטיפול בבעיה הופך לפשוט יותר.

זו הסיבה שמומלץ לקחת את האבחון במלוא הרצינות, ולא להתפשר בגורמים שמבצעים אותו. פניה למומחים של ביו קיור יכולה להיות יופי של נקודת התחלה.